
6~18W LED Polarized Outdoor Inground Light IP67 MB-D031
This inground lamp adopts advanced polarization technology, which not only performs well in energy efficiency, but also creates a soft and layered nighttime visual effect through precise light control, greatly enhancing the artistic atmosphere and functionality of outdoor spaces.
- Fast Delievery
- Quality Assurance
- 24/7 Customer Service
Product Introduction

Description:
This buried lamp adopts advanced polarization technology, which not only performs well in energy efficiency, but also creates a soft and layered nighttime visual effect through precise light control, greatly enhancing the artistic atmosphere and functionality of outdoor spaces.
Product parameters:
| Model | MB-D031A/MB-D031B/MB-D031C/MB-D031D |
| Size | D120*H120MM/D150*H120MM/D180*H130MM/D200*H140MM |
| Materials | Aluminum+Glass+Stainless Steel |
| LED Source | led |
| Power | 3*2W/4*2W/6*2W/9*2W |
| Voltage | AC110~265V |
| Control | ON/OFF |
| Protection | IP67 |


Hot Tags: 6~18w led polarized outdoor inground light ip67 mb-d031, China, suppliers, manufacturers, buy, price, quotation, for sale, in stock, made in China
No Information
You Might Also Like
-

15W~50W COB LED Outdoor Inground Light IP65 MB-D017
-

1W Mini Outdoor Inground Light LED IP65 MB-10132
-

20W LED Anti-glare Honeycomb Polarized Inground Ligh...
-

LED 11W Anti-Glare Outdoor Linear Recessed Inground ...
-

LED 4.8W Outdoor Square Inground Light IP67 For Outd...
-

LED Inground Light Outdoor Recessed Light IP67 Corne...

