
LED 6W Recessed Grille Linear Wall Light IP54 Anti-glare
High-pressure casting aluminum lighting body. ABS plastic housing.
- Fast Delievery
- Quality Assurance
- 24/7 Customer Service
Product Introduction
High-pressure casting aluminum lighting body.
ABS plastic housing.
Product prameters:
| Model | 52188 |
| Materials | Aluminum |
| Power | 6W |
| Voltage | 220~240V |
| Color | 2700K~6500K |
| Finish | Silvery |
| Size | D240*W76*H112mm |
| IP Rate | IP54 |
| Warranty | 2 Years |
Product Size:

Illumination distribution:

Hot Tags: led 6w recessed grille linear wall light ip54 anti-glare, China, suppliers, manufacturers, buy, price, quotation, for sale, in stock, made in China







